«Ремонт постаменту пам’ятника Т. Шевченку проведуть максимально швидко», – Ірина Іванчина

Размещено: 19:15, 30 Чер 2015, Категория: ЛЬВІВ

У Львові на території пам’ятника Т. Шевченку досі тривають ремонтні.

Про це сьогодні у коментарі 032.ua повідомила голова Галицької районної адміністрації Львова Ірина Іванчина.

Ми звернулись до НУ «Львівська Політехніка» на кафедру будівництва та архітектури, аби вони надали нам висновки по стану бетону, і як викласти по-новому стяжки та граніт.

За її словами, станом на сьогодні, йдуть підготовчі роботи, зняли граніт під яким стяжка була вже у старому стані.

«Ми звернулись до НУ «Львівська Політехніка» на кафедру будівництва та архітектури, аби вони надали нам висновки по стану бетону, і як викласти по-новому стяжки та граніт. Зараз чекаємо технічного заключення від них, аби провести подальші роботи», – зазначила Ірина Іванчина.

Також вона додала, що їй складно говорити про часові рамки виконання ремонтних робіт навколо пам’ятника Т. Шевченку. «Все залежить від того, коли буде проведена технічна консультація Львівської політехніки, а також від тих

НБУ: Виконання вимог фінансового Майдану коштуватиме 100 мільярдів

Размещено: 19:05, 30 Чер 2015, Категория: Гроші
Виконання вимог валютних позичальників заподіє банківській системі України більше 100 мільярдів гривень збитку. Про це йдеться в підготовлених Національним банком матеріалах, пише Укрінформ.

"Якщо всі кредити, надані фізичним особам-резидентам в іноземній валюті, конвертувати в гривню за курсом 5,05 грн за долар США, то банківська система зазнає збитків у сумі понад 100 млрд грн", - йдеться в повідомленні.

У НБУ вважають, що врегулювання питання валютних позичальників має відбуватися на договірних засадах.

Нагадаємо, законопроект №1558-1 пропонує зобов'язати всі банки конвертувати валютні кредити споживачів в іноземній валюті за курсом на момент підписання кредитного договору, що в середньому становить 5,05 грн за долар.

Нагадаємо, раніше валютні позичальники мітингували з вимогою реструктуризувати валютні кредити.

У здания администрации Симферополя прошел одиночный пикет: Активист требовал оборудовать пешеходный переход у корпуса КФУ

Размещено: 19:05, 30 Чер 2015, Категория: Крим
Сегодня, 30 июня, в Симферополе у здания городской администрации состоялся одиночный пикет.
Об этом корреспонденту 3652.ru сообщили в крымском отделении Молодой Гвардии «Единой России».
Ранее молодогвардейцы попросили администрацию города оборудовать пешеходный переход вблизи пересечения улиц Вернадского и Мира, между корпусами Таврической академии Крымского федерального университета имени В. И. Вернадского. В поддержку данной инициативы, а также в рамках федерального проекта организации «Зачет» и прошел сегодня пикет.
«Более 300 студентов рискуют жизнями, ежедневно перемещаясь из одного корпуса вуза в другой, переходя дорогу без пешеходного перехода», - подчеркивают в крымском отделении организации.
Активисты МГЕР продолжают сбор подписей в поддержку инициативы. «Первый шаг к решению проблемы сделан - направлено и уже зарегистрировано в канцелярии письмо главе администрации Симферополя. Защитим интересы наших студентов!», - сообщают активисты.

У здания администрации Симферополя прошел одиночный пикет: Активист
			<div class=

На Львівщині звільнили медика, який імовірно влаштував аварію, в стані алкогольного сп'яніння

Размещено: 19:03, 30 Чер 2015, Категория: ЛЬВІВ

Завідувача поліклінікою Жовківської центральної районної лікарні Олега Владику, який скоїв дорожньо-транспортну пригоду селищі Куликів Львівської області, звільнили зі займаної посади. Медика підозрюють у водінні в нетверезому стані.

Про це повідомив головний лікар Жовківської ЦРЛ Ігор Шевців.

 Ми попрощалися з цією людиною, нехай він шукає собі роботу в іншому місці", - розповів Ігор Шевців.

"Він написав заяву на звільнення за власним бажанням. Моя позиція є однозначною – такі люди не повинні працювати на такій посаді. Ми попрощалися з цією людиною, нехай він шукає собі роботу в іншому місці", - розповів Ігор Шевців.

Щодо інформації про те, що результати першої експертизи втрачено, то повідомляємо, що департамент охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації зробив запит у Жовківську ЦРЛ. Згідно із наданою інформацією, пацієнт Владика Олег Романович поступив у приймально-діагностичне відділення ЖЦРЛ 20 червня 2015 року о 18:45 (№ медичної карти 4479/15).

Мешканцям Тернопільщини надаватимуть безкоштовну правову допомогу

Размещено: 19:00, 30 Чер 2015, Категория: Регіони
З 1 липня 2015 року сто місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги відкрили двері для жителів місцевих громад у всіх регіонах України.
Про це повідомив під час прес-конференції, яка відбулася 30 червня,  тимчасово виконувач обов`язків керівника апарату облдержадміністрації  Віктор Шумада.
Також участь у заході взяли  представники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Тернопільській області,  голова Ради адвокатів Тернопільської області, представники прокуратури, головного територіального управління юстиції, департаменту соціального захисту населення, регіональний координатор по зв’язках із громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Тернопільській області.

За інформацією Ірини Хондогій, директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Тернопільській області, місцеві центри забезпечуватимуть доступ до безоплатної правової допомоги у цивільному та адміністративному процесах для цілої низки  соціально незахищених категорій громадян, таких як: малозабезпеченим (особам, чий середній місячний сукупний сімейний дохід не перевищує двох прожиткових

Демократии все меньше. Оппозиция в Украине не имеет никакой власти

Размещено: 18:53, 30 Чер 2015, Категория: Політика
Лидеры парламентской коалиции сегодня в очередной раз отказали оппозиции в праве контроля за деятельностью власти через руководство комитетами Верховной Рады, таким образом сделав еще один шаг к сворачиванию демократии в Украине. Об этом заявляют в Оппозиционном блоке.
"Мы уже семь месяцев регулярно ставим перед коалицией вопрос о передаче оппозиционным силам руководства парламентскими комитетами для контроля за действиями власти. Это требование закона о Регламенте, гарантирующего пропорциональное представительство всех парламентских партий в руководстве комитетами. Это правило неизменно выполнялось при всех властях, в том числе - и при тех, которые власть нынешняя называет "диктаторскими" и "преступными", - говорится в сообщении.
Также отмечается, что при старой власти "в руках оппозиции были не только руководство почти половиной комитетов, но и пост вице-спикера. Но это правило теперь не выполняется теми, кто пришел к власти под европейскими знаменами".
В ОБ также отмечают, что за прошедшие месяцы их фракция в парламенте увеличилась. И на этом основании Оппозиционный блок потребовал дать ему то, что полагается по закону. "В ответ сегодня
Новости сайта Архив новостей
Загрузка...

   Реклама

ТОП за тиждень