Комуністам заборонили проведення мітингу ще в одному місці

Размещено: 19:38, 30 Кві 2015, Категория: КИЇВ
Міністерство культури не погодило Київської міської державної адміністрації (КМДА) проведення мітингу комуністів на території Національного музею історії Великої Вітчизняної війни 1 травня, повідомляє прес-служба відомства.   "Міністерство культури офіційно відмовило КМДА в наданні такого узгодження акції комуністів на території Музею ВВВ, так як це суперечить закону України "Про музеї та музейну справу", - йдеться в повідомленні.
У міністерстві нагадали, що стаття 11 закону України "Про музеї та музейну справу" визначає, що музейна територія - це територія, відведена для музею, належить до земель історико-культурного призначення.   "На цій території і в музейних будівлях (спорудах) забороняється діяльність, що суперечить його функціональному призначенню або може негативно впливати на стан зберігання музейного зібрання, та інша діяльність, несумісна з діяльністю музею як закладу культури", - йдеться в повідомленні.   У Мінкультури розповіли, що 1 травня Музей історії ВВВ буде приймати відвідувачів і готуватися до проведення офіційних державних заходів 8-9 травня, які відбудуться за участю перших осіб країни.   "Якщо дозволяти

Коли подешевшають продукти на тернопільських ринках?

Размещено: 19:30, 30 Кві 2015, Категория: Регіони
Найпопулярніші овочі на ринку – помідори, огірки, капуста, редиска та зелень. Везуть овочі з Іспанії, Болгарії та Турції. Проте, більшість овочів, що продаються на ринку, вирощуються в Україні.
З-за кордону постачають помідори, оскільки, у нашому сільському господарстві їх ще немає.
«Помідорів ще немає, у сільському господарстві їх ще не вирощують. До Зелених Свят вже буде дешевше, ціна впаде, коли буде сільська продукція», – розповідає продавщиця на ринку Наталя Федів.
Із Закарпаття привозять огірки – 26 гривень за кілограм, редиску – 30. Купують тернополяни Івано-франківський болгарський перець по 75-100 гривень.
Вирощується у тернопільській області зелена цибуля – 2-4 гривень за 100 грам. Огірки везуть з Романового Села по 19 гривень за кілограм та з Борощова по 26.

Порошенко назначил трех членов Высшего совета юстиции

Размещено: 19:12, 30 Кві 2015, Категория: Політика
Президент Петр Порошенко назначил судью Высшего хозяйственного суда Украины Игоря Бенедисюка, судью Верховного суда Украины Николая Гусака и адвоката Татьяну Малашенкову членами Высшего совета юстиции (ВСЮ).
Указ о назначении подписан 30 апреля, сообщила пресс-служба главы государства в четверг.
"Президент поблагодарил комиссию во главе с ведущим правоведом Владимиром Василенко за то, что впервые был проведен прозрачный конкурс по выбору кандидатур на такие должности "без телефонного права". Глава государства подчеркнул, что из 13-ти человек, которые были допущены к участию в конкурсе, комиссия сделала достойный выбор", - отмечается в сообщении.
Новоназначенные члены ВСЮ приняли присягу в присутствии президента.
Порошенко выразил надежду, что Верховная Рада также не будет медлить с назначением своих кандидатур в ВСЮ, и уже в мае Совет сможет начать свою работу.

Церемонию присяги провел заместитель главы администрации президента и координатор Совета по вопросам судебной реформы Алексей Филатов.
Открытый конкурс по отбору кандидатов для назначения главой государства членов ВСЮ был объявлен администрацией президента 13 марта 2015 года.

Time: Некерований Прогрес - погана новина для Росії

Размещено: 19:00, 30 Кві 2015, Категория: Суспільство
  Якщо ви хочете дістатися туди, куди зібралися (а ви зібралися в космос), немає нічого найкращого, ніж ракета Союз, пише американський журнал Time.   Цей російський носій був вперше запущений в 1966 році, і з тих пір він літає регулярно і надійно, доставляючи вантажі й екіпажі на навколоземну орбіту. Ну, за винятком тих випадків, коли відбувається збій. Саме це, схоже, якраз і відбувається наразі, зазначає видання.   Вантажний корабель Прогрес, місцем призначення якого була Міжнародна космічна станція (МКС), був виведений в космос 28 квітня ракетою Союз з космодрому Байконур у Казахстані. На орбіту він вийшов через кілька хвилин, як і планувалося, але потім все пішло не так.   Корабель з 2,6 тонн вантажу на борту, що включає паливо, кисень, воду, запасні частини, одяг для екіпажу та обладнання для виходу в космос, а також пам'ятну копію радянського прапора перемоги, поставленого 70 років тому над німецьким рейхстагом, почав, як каже NASA, "повільне обертання навколо своєї осі".   Але якщо подивитися на відеокадри з самого корабля, обертання здається досить швидким. Яким би воно не було, безконтрольне обертання
Новости сайта Архив новостей
Загрузка...

   Реклама

ТОП за тиждень